O alternatívnom internetovom vyhľadávači NajdiTo
 
Ľudia nevedomky poskytujú množstvo osobných údajov, vždy keď sú online.
Mnohé vyhľadávacie nástroje prinášajú výsledky vyhľadávania založené na tom čo o vás vedia a nie na rovnocennom prístupe k internetu.

Google, Bing, Yahoo - všetky najdôležitejšie vyhľadávacie nástroje sledujú vašu históriu vyhľadávania, vytvárajú si pre seba váš profil a poskytujú rôzne výsledky na základe vašej histórie vyhľadávania.

Ak dávate prednosť výsledkom vyhľadávania Google ale chcete viac súkromia, je tu alternatívny internetový vyhľadávač NajdiTo. Tento vyhľadávač vyhľadáva v databáze Google pre vás.
Keď odošlete vyhľadávanie, alternatívny internetový vyhľadávač predloží vyhľadávanie spoločnosti Google a výsledky vám vráti. Všetko, čo spoločnosť Google vidí, je množstvo vyhľadávaní pochádzajúcich zo serveru alternatívneho vyhľadávača a preto nemôže spájať žiadne vyhľadávania s vami ani sledovať vaše vyhľadávania.

Alternatívny vyhľadávač chráni vaše súkromie, takže inzerenti nemôžu použiť vami hľadané výrazy na zacielenie na vás. Žiadne sledovanie, žiadne špehovanie, len vyhľadávanie.